V prvem delu so bile ekipe razdeljene v pare in samo zmagovalci posameznega para so se uvrstili v finale, kjer so potem tri zmagovalne ekipe igrale vsaka z vsako. V prvi tekmi so dekleta z minimalno zmago uspela premagati OŠ. Dobrovo in se uvrstiti v finale. Tam so se naprej pomerila s sosednjo šolo iz Ribnice in uspele izvleči neodločen rezultat. Ker so neodločeno igrali tudi preostali dve ekipi v medsebojni tekmi, je zadnja tekma med OŠ Loški Potok in OŠ Ig (domačinke) odločala o potniku v polfinale državnega prvenstva. Dekleta so se odlično držale in upoštevale trenerjeva navodila, imele kar nekaj priložnosti, vendar je tekmo odločil zadetek 3 minute pred koncem, ko se je žoga čisto po sreči od ene od nasprotnic odbila v gol. Razočaranje je bilo seveda veliko. Si pa dekleta, ki prihajajo iz tako številčno majhne šole in so šele drugič nastopila na področnem tekmovanju, zaslužijo vse čestitke.

REZULZTATI:

1. tekma, 10.00: OŠ IG:OŠ ŠKOFLJICA 1:0